Жіночий рюкзак - сумка 1262 black
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 39 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Жіночий рюкзак - сумка 1262 black»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюк
зак жіночий виконаний з дуже якісного матеріалу Oxford. Універсальний рюкзак відмінно підійде для повсякденних прогулянок, роботи, навчання, туризму. Пошиття акуратне, рюкзак відмінно тримає форму. Текстильна підкладка всередині. Рюкзак оснащений зручною ручкою, яка дозволяє носити виріб в руках, як сумку. Регульовані по довжині плечові лямки. Фупнітура під золото.Матеріал: Oxford
Розміри в см. (ВхШхГ): 32х28х15
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 28 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 549 ₴











