Жіночий рюкзак - сумка екошкіра 2008 black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюк
зак - це стильний і практичний аксесуар, який додасть образу сучасності та елегантності. Його універсальний дизайн підходить для будь-якого випадку, від прогулянки в парку до офіційної події. Рюкзак-виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечує тривалий термін експлуатації.Пошиття акуратне, рюкзак відмінно тримає форму. Текстильна підкладка всередині.
Рюкзак оснащений зручною ручкою, яка дозволяє носити виріб в руках, як сумку. Усередині кишеня на замочку.
Регульовані по довжині плечові лямки.
Матеріал: еко-шкіра
Колір чорний
Розміри в см. (ВхШхГ):25х23х14
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 23 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 579 ₴











