Жіночий рюкзак екошкіра 2003 pink
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіно
чий рюкзак екошкіра - це витончений і стильний аксесуар, який буде ідеально підходити для різноманітних подій. Рюкзак виготовлений з високоякісної екошкіри, яка має неперевершену міцність та довговічність. Цей матеріал є екологічно чистим і відмінно імітує шкіру тварин, що робить його прекрасним вибором для людей, які стежать за етикою виробництва.Пошиття акуратне, рюкзак відмінно тримає форму. Текстильна підкладка всередині.
Рюкзак оснащений зручною ручкою, яка дозволяє носити виріб в руках, як сумку. Усередині кишеня на замочку.
Регульовані по довжині плечові лямки.
Матеріал: еко-шкіра
Колір: рожевий
Розміри в см. (ВхШхГ):32х27х15
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Рожевий |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 27 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 619 ₴










